Pacientų atsiliepimai

 1. 0
  Po kiekvieno gydymo seanso pagalvodavau, kad net vaikystėje taip puikiai nesijaučiau ir neturėjau tokios geros sveikatos. Iš karto pagerėjo virškinimas, nustojo per dažnai plakti širdis. Gal po poros seansų nustojo slinkti plaukai, kurie prieš tai slinko kelerius metus ir niekas nepadėdavo. Ir dvasiškai labai gera būdavo - eini, atrodo, vibruoji vien ritmu su aplinka, visišai unikalus pojūtis.
  Eglė
 2. 5
  Padarėt stebuklą! Albuminai per parą 11.2mg/l kai prieš dvi savaites buvo 110 mg/l, o norma iki 30. Labai labai ačiū. Padarėm šlapimo tyrimą, Tai iš 11,2mg/l turim 5.2mg/l. Tyliai džiaugiamės. Ačiū. Rytiniai cukrūs 4.8, 5.2, 3.8, 5.7, pavalgius 7.9, 5.6, 6.3, 3.8. Veido spalva skaistesnė. Labai noriai į treniruotes važinėja. Labai ačiū už patarimus ir šiluma.
  Asta
 3. 4
  Iki vaizdinių terapijos du metus naudojausi tradicinės medicinos paslaugomis ir rekomendacijomis. Galiausiai supratau, kad esu pradiniame taške - naktimis surakinta nugara, dienomis nuolatinis skausmas. Nutariau išbandyti vaizdinių terapiją. Tai buvo raktas į apčiuopiamus, ilgalaikius rezultatus. Dėkoju Artūrui už pagalbą. Rekomenduoju šią terapiją kaip alternatyvą bei vieną iš galimybių pagerinti gyvenimo kokybę. Tikiuosi ji padės taip, kaip padėjo man.
  Eugenija
 4. 3
  Pas Artūrą kreipėmės dėl dukters, kuri pradėjusi eiti į darželį labai sirgo. Teko porą kartų gulėt ligoninėje ir gydytojai taip ir neišsiaiškino kas buvo nutikę. Diagnozė - nežinoma bekterinė infekcija. Gėrėm antibiotikus, nors vėliau mums pasakė, kad ji savaime pasveiko. Praėjus mėnesiui, mums ir vėl nutiko panaši situacija. Ir vėl antibiotikai ir vėl neaišku kas yra. Mums patarė kreiptis pas Artūrą (rytų medicina). Pas jį apsilankę išsiaiškinom, kad bėda su inkstais. Ir reikia gydyti ir mane ir dukrą. Po kelių procedūrų - dukra pasveiko. O aš lankiausi penkis kartus. Gydymo metu jaučiau spengimą galvoje, šaltį išeinantį iš nugaros, karštį liečiamose vietose ir skausmą tam tikruose kūno taškuose. O po paskutinės procedūros, kai buvo šildomos pėdos, - tai grįžus namo man jos tarsi degė :). Dabar laikausi Artūro patarimo ir pėdas visada laikau šiltai :) ir stengiuos nevalgyti sunkiai virškinamo maisto. Tad, kas praradę pasitikėjimą vakarų medicina - kreipkitės pas Artūrą. Jis tikrai turėtų jums padėti. O Artūrui labai ačiū už gydymą, patarimus ir malonų bendravimą :)
  Asta
 5. 2
  Su Artūru likimas suvedė po stipraus chemoterapijos kurso. Po keliolikos vaizdinių terapijos seansų jaučiausi daug geriau ir fiziškai, ir dvasiškai. Padaugėjo energijos, pagerėjo kraujo tyrimai, pradingo nemažai chemoterapijos sukelto šalutinio poveikio simptomų. Dar svarbiau, jog iš šio gydymo kurso parsinešiau ne tik geresnę savijautą, bet ir vidinę ramybę, viltį bei tikėjimą. Apsilankymai pas Artūrą padėjo kitaip pažvelgti į ligą, pasigilinti į galimas jos priežastis, reflektuoti jos santykį su savimi, o kartu ir savo ryšį su artimaisiais, aplinka, pasauliu, gyvenimu. Taip pat gavau vertingų patarimų, kaip padėti sau gijimo kelyje. Dėkoju tiems, kas suvedė su Artūru, o Artūrui - už jo neapsakomai svarbią pagalbą!
  Viktorija
 6. 1
  Ačiū už sugrąžintą širdies ramybę visomis prasmėmis, o svarbiausia - už pajautimą, ką turiu daryti toliau, ir tvirto pagrindo suteikimą žengiant gilyn!!! Tai daugiau nei gydymas!!! Visa tai reikia pajusti!!!
  Laima