Apie Džong Juan Čigongą
 
Džong Juan Čigongas – "tai paprastas mokslas apie gyvenimą. Tai sistema, kurios pagalba žmogus išmoksta tikėti savimi, tobulina save ir tampa pats sau Meistras“ (Siu Mintanas).
 
Džong Juan Čigongas (iš kinų kalbos Či – energija ir Gong – darbas) – seniausia Kinijoje žmogaus vystymosi sistema. Šiai sistemai, kiek žinoma, yra apie 7000 metų. Pasauliui ji buvo atskleista tik 1991 metais. Tai buvo labai uždara sistema, pasiekiama tik Imperatoriaus šeimai.

Džong Juan Čigongas – tai žinių ir praktinių metodų sistema, jungianti fizinius pratimus, meditacijas, darbą su kvėpavimu. Džong Juan Čigongo metodai skatina žmogaus vystymąsi, stiprina jo dvasines jėgas, didina išmintį, padeda suvokti savo gyvenimiškas užduotis ir misiją šiame pasaulyje. Reguliari čigongo praktika didina žmogaus gyvybinę energiją, stiprina imunitetą, o tai reiškia, kad gerėja bendra sveikatos būklė, ilgėja aktyvaus gyvenimo periodas ir jaunystė, atsiskleidžia užslėpti organizmo rezervai, įgyjami išskirtiniai gebėjimai, didėja atsparumas stresinėms situacijoms.

Džong Juan Čigongo praktikose žmogus sutelkia dėmesį į savęs pažinimą. Mes užduodame amžinus klausimus: kas esame, iš kur atėjome ir kur einame. Norėdami atsakyti į šiuos klausimus, pasaulį turime matyti kaip vieningą sistemą, kuriai priklauso ir žmogus – čia ir dabar, jo praeitis ir ateitis.
 
Šiuo metu galima mokytis keturių Džong Juan Čigongo pakopų.
 
Pirma ir antra pakopos suteikia žmogui sveikatingumo būdų ir metodų kompleksą, gerina emocinę būklę, stimuliuoja mąstymo procesus ir kūrybingumą. Praktikuojantys pirmų dviejų pakopų pratimus mokosi būti harmonijoje su aplinka, atrasti ir naudoti iki tol neatskleistas organizmo galimybes.
 
Trečioje Džong Juan Čigongo pakopoje įmanoma gauti ir išmokti taikyti ypatingus gebėjimus – intuiciją, matymą trečiąja akimi, aiškiaregystę, telepatiją.
Ketvirtos pakopos mokymas suteikia galimybę suprasti ir mokyti iš visų gyvų būtybių Žemėje – iš augalų ir gyvūnų.
 
Svarbiausia grandis Mokyklos mokyme yra Meistras (o pirmose pakopose – instruktorius).
Samprata „Mokykla“ reiškia kompleksinę sistemą, mokykloje naujokas nueina kelią – pradedant atskirų elementų įsisavinimu, baigiant visos sistemos filosofiniu suvokimu. Tada pasidaro įmanoma suvokti visą pasaulio paveikslą.
 
Todėl sakome, kad Džong Juan Čigongas – mokslas, o taip pat ir kompleksinė praktikų sistema. Ji nesusijusi nei su ideologija, nei su religija, nei su politika.
 
Šiuo metu prieinamos Džong Juan Čigongo žinios sudarytos iš trijų posistemių: tai saviugdos sistema, vaizdinių medicina ir žinių transplantacija.
 
Džong Juan Čigongo sistema yra visuminė sistema. Ji apima visas žmogiškos egzistencijos sritis – mokymąsi, asmenybės tobulėjimą, sveikatinimą, gydymą, taip pat ieško atsakymų į amžinus filosofinius klausimus apie Visatos evoliuciją, apie Žmogaus, kaip visatos dalies, vietą ir vaidmenį.
 
Džong Juan Čigongo Mokyklos praktika suteikia galimybę suvokti save kosmine būtybe, suprasti savo galimybes, tikslus ir užduotis.
 
Užsirašykite vaizdinių terapijos seansui telefonu +370 686 71616 arba
el. paštu: [email protected]