Inkstų energija - mūsų sveikatos ir ilgaamžiškumo šaltinis. Kaip atstatyti ją Kinų Vaizdinių medicinos metodais?


Kinų Vaizdinių medicina (terapija) yra nauja, unikali, pažangi sritis medicinos moksle, kuri susiformavo atgimus ir vystantis dviejų patyrusių senovės kinų gydytojų – Bian Čiue ir Hua Tuo diagnozavimo ir gydymo metodams.  Kinų Vaizdinių medicina yra alternatyvioji medicina, kuri išdydo daugelį chroninių ligų be specialios įrangos bei medikamentų ir yra natūrali medicina.

Kinų Vaizdinių medicinoje tiriama tam tikrų minčių, emocijų ir vaizdinių įtaka kūno daliai ar organams, taip pat tiriama, kokia funkcija susijusi su vienu ar kitu vaizdiniu, emocija, ir kaip jie veikia fizinio kūno funkcijas.

Kinų Vaizdinių medicina ypač veiksminga tose srityse, kuriose Vakarų medicina dar nerado standartinio gydymo būdo. Tai aiškinama tuo, kad vaizdinių terapija didina či, t. y. gyvybinės energijos, kiekį ir tuo pačiu veikia fizinį, energetinį ir dvasinį kūną. 

Šis pristatymas yra skirtas visiems, besirūpinantiems savo sveikata ir ilgaamžiškumu. Pagal kinų mediciną mūsų sveikata tiesiogiai priklauso nuo inkstų energijos kiekio, o žmogus miršta tada, kai baigiasi energija mūsų inkstuose.Todėl norint būti sveikam svarbu tausoti ir atstatyti energiją inkstuose. Kinų Vaizdinių medicina leidžia efektyviai padėti savo inkstams.

Šio užsiėmimo metu sužinosime:
  • Kokį vaidmenį inkstų energija vaidina mūsų sveikatoje;
  • Kaip emocijos įtakoja mūsų inkstų energiją;
  • Kas yra Kinų Vaizdinių medicina ir kaip jos pagalba galime padėti savo inkstams.

Šio užsiėmimo metu išbandysime ir išmoksime:
  • Nustatyti savo inkstų energijos lygmenį;
  • Pakelti inkstų energiją;
  • Pašalinti susikaupusias emocijas iš inkstų;
  • Reguliuoti inkstų energiją maisto pagalba.
  

Pristatymą veda Artūras Gruodis .


Pristatymas vyks:

Kada: 2017 m. Liepos 24 d. Pirmadienį, 18:30 val.

Vieta: Kairėnų Botanikos sodas (Kairėnų g. 43, Vilnius) . Kavinės Aula antras aukštas, atskiras įėjimas kitoje pastato pusėje, metaliniais laiptais. 

RENGINYS NEMOKAMAS.

REGISTRACIJA:

Vardas ir Pavardė
El. paštas
Registruotis