Vaizdinių medicinos pristatymas


Vaizdinių medicina (terapija) yra nauja, unikali, pažangi sritis medicinos moksle, kuri susiformavo atgimus ir vystantis dviejų patyrusių senovės kinų gydytojų – Bian Čiue ir Hua Tuo diagnozavimo ir gydymo metodams.  Vaizdinių medicina yra alternatyvioji medicina, kuri išdydo daugelį chroninių ligų be specialios įrangos bei medikamentų ir yra natūrali medicina.

Vaizdinių medicinoje tiriama tam tikrų minčių, emocijų ir vaizdinių įtaka kūno daliai ar organams, taip pat tiriama, kokia funkcija susijusi su vienu ar kitu vaizdiniu, emocija, ir kaip jie veikia fizinio kūno funkcijas.

Vaizdinių medicina ypač veiksminga tose srityse, kuriose Vakarų medicina dar nerado standartinio gydymo būdo. Tai aiškinama tuo, kad vaizdinių terapija didina či, t. y. gyvybinės energijos, kiekį ir tuo pačiu veikia fizinį, energetinį ir dvasinį kūną. 

Šis nemokamas pristatymas yra skirtas visiems, norintiems susipažinti su vaizdinių medicina. Šio pristatymo metu sužinosime kas yra vaizdinių medicina, plačiau išnagrinėsime vaizdinių medicinos sudedamasiąs dalis (teroriją, diagnostiką ir gydymą), praktiškai pamatysime kaip veikia diagnostika ir gydymas. Taip pat skirsime laiko Jūsų klausimams ir atsakymams.

Pristatymą veda Artūras Gruodis .


Pristatymas vyks:

VILNIUJE  Liepos 20 d. Trečiadienį, 18:30 val. Nemenčinės pl. 13 A,   Žemėlapis.

Pristatymas nemokamas.

REGISTRACIJA:

Vardas ir Pavardė
El. paštas
Registruotis